tamam
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD 86--15801942596 Eric-wang@sapphire-substrate.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili

 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
 • Çin SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD şirket Profili
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
 • İş türü

  Üretici,Aracısı,İthalatçı,İhracatçı,Şirket ticaret

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Orta Doğu,Afrika,Dünya çapında

 • Yıllık satış

  1000000-1500000

 • Yıl kurulan

  2013

 • İhracat p.c

  80% - 90%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86--15801942596

Giriş

SHANGHAI ÜNLÜ TİCARET CO. Çin'in en iyi şehri olan Şangay şehrinde yer almaktadır ve fabrikamız 2014 yılında Wuxi şehrinde kurulmuştur.
Elektronik, optik, optoelektronik ve diğer pek çok alanda yaygın olarak kullanılan parçalar, gofret, substrat ve custiomized optik cam parçalarına çeşitli malzemeler işlemek konusunda uzmanım. Ayrıca birçok yurtiçi ve yurtdışı üniversitesi, araştırma kurumu ve şirketi ile birlikte çalışıyor, Ar-Ge projeleri için özel ürün ve hizmetler sağlıyoruz.
İyi itibarımızla tüm müşterilerimizle iyi bir işbirliği ilişkisini sürdürmek vizyonumuzdur.

Geçmiş

Şangay ünlü ticaret co., Ltd. 2013 yılında kurulmuş ve fabrikamız 2014 Wuxi şehrinde kurulmuştur. Ekibimiz profesyonel üreticisi ve yarı iletken substratlar, optik gofret üretimi ile ilgilenen ihracatçı ile ilgilenen bir ihracatçıdır. uluslararası kalite standartlarına uymak ve dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor. Yıllık satış rakamı w 150w USD'yi aşan ve şu anda dünya çapındaki üretimimizin60 exporting'ını ihraç eden 30'un üzerinde çalışana sahibiz. İyi donanımlı tesislerimiz ve üretimin her aşamasında mükemmel kalite kontrolü toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimizin sonucunda, global bir satış ağına ulaştık. Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş tartışmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yakın gelecekte, dünyanın her yerindeki yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Hizmet

Optik mercek ve yarı gofret imalatının yanı sıra müşterilerin çizimini takip etmenin yanı sıra, optik tasarım ve OEM hizmetini de sağlayabiliriz.

Ve satış sonrası servis hizmetlerimiz düşünceli, burada olmaktan rahat hissedeceksiniz;)

Ekibimiz

Bizim wuxi ince kristal fabrikası güçlü üretim kapasitesine sahip, biz yerli ünlü üst üretim hattı ve özellikle Çin ünlü yarı iletken gofret şirketinden araştırmacılar ve teknisyenler olan mükemmel işçiler var. yöntem.